به فروشگاه جهش خوش آمدید!
جستجوی پیشرفته
مقایسه

هیچ آیتمی برای مقایسه ندارید.

سبد من 0 item(s) - 0.00

Category Navigation:

فروشگاه اینترنتی کتاب جهش

در مورد مرکز نشر کتاب جهش

 

مرکز نشر کتاب جهش، با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه چاپ ، نشر و فروش کتاب دانشگاهی، در راستای توسعه عدالت آموزشی و گسترش دسترسی همه دانشجویان و داوطلبان به منابع، سؤال و پاسخ دروس امتحانی در چند سال گذشته اقدامات و تلاش هایی را به عمل آورده است که مورد استقبال و توجه صاحب نظران و داوطلبان ذی ربط قرار گرفته است.

از جمله این اقدامات، می توان به انتشار کتاب های طبقه بندی شده همراه با تشریح کامل دروس و ارائه نکات کلیدی و حل تشریحی سؤال ها اشاره نمود. کتاب های مزبور برگرفته از تجربیات چندین ساله تدریس و تحقیق مؤلفین در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی می باشد.

لذا با عنایت بر اینکه این مجموعه ها قبل از چاپ، در کلاس های درس دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی تدریس شده و با در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف داوطلبان و بر اساس سرفصل های مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تهیه شده است امید است راه گشای دانشجویان در کلاس درس و نیز داوطلبان آزمون کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی ارشد و دکتری قرار گیرد.

در ضمن، مرکز نشر جهش اقدام به چاپ و نشر کتاب دانشگاهی به عنوان مرجع کامل دروس دانشگاهی نموده است. مرکز نشر و پخش جهش با همکاری بیش از 100 ناشر دولتی و خصوصی اقدام به عرضه کتاب در سطح کشور می نماید.

 

زندگی امروزه با وجود ترافیک و مسافت های طولانی و بین شهری و مشغله فراوان و عدم امکان مقایسه کتاب ها در یک مکان ، خرید کتاب را کاری سخت و طاقت فرسا کرده است به طوری که ممکن است یک روز کامل برای خرید کتاب وقت بگذاریم . با خرید اینترنتی کتاب از فروشگاه اینترنتی کتاب جهش ، شما می توانید در هر کجا و هر مکانی که هستید بدون اتلاف وقت در مکانی مناسب (منزل ، محل کار ،... ) بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای ، از کتاب های ارایه شده در فروشگاه دیدن کنید و پس از ارزیابی کامل ، بهترین گزینه خود را برای خرید انتخاب نمایید.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش فروشگاه اینترنتی کتاب جهش این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید ، در ذهن شما مشتریان گرامی نقش بندد. فروش اینترنتی کتاب دانشگاهی مهم ترین بخش کار ماست، البته تیم جهش در زمینه های دیگری از جمله فروش اینترنتی کتاب های کودک و نوجوان ، کتاب های عمومی ، کتاب های روانشناسی و ... نیز فعالیت می کند.علاوه بر اینها، سیستم پشتیبانی تلفنی این فروشگاه، با استفاده از کادر مجرب و تعلیم دیده، همواره پاسخگوی تمام سوالات شما مشتریان در مورد کتاب های ارائه شده در این فروشگاه می باشد و شما حتی می توانید کتاب مورد نظر خود را با کمک سامانه خرید تلفنی کتاب جهش ، خریداری نمایید.

در ضمن فروشگاه اینترنتی کتاب جهش دارای نماد اعتماد الکترونیکی، از مرکز توسعه و تجارت وزارت بازرگانی می باشد ، تا مشتریان با آسودگی خاطر ، خریدی مطمئن انجام دهند . لوگو در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده می باشد . در ضمن می توانید لیست فروشگاههای اینترنتی کتاب دارای مجوز قانونی و ثبت شده در وزارت بازرگانی را در سایت مربوطه مطالعه فرمایید

تماس با ما

میدان انقلاب، ابتداي خيابان آزادي، نرسيده به جمالزاده شمالی، کوچه قائم مقام، پلاک 5

02166572100

خبرنامه