به فروشگاه جهش خوش آمدید!
جستجوی پیشرفته
مقایسه

هیچ آیتمی برای مقایسه ندارید.

سبد من 0 item(s) - 0.00

Category Navigation:

سوالات متداول

1. هزينه ارسال سفارش چگونه محاسبه مي شود؟

هزينه ارسال سفارش شامل هزينه بسته بندي و هزينه پست است و تعرفه شركت پست در سيستم فروش كتاب جهش بارگذاري شده و مجموعه هزينه پست و ارسال با توجه به روش انتخابي شما براي پست كتاب و بر اساس وزن كتاب هايي كه در سبد خريد قرار داده ايد، محاسبه گرديده و در سفارش شما اعمال مي گردد.

2. سفارش چه زماني به دست من مي رسد؟

از زمان فاكتور شدن كه به منزله تأييد پرداخت شماست، سفارش شما بين 1 تا 3 روز كاري ارسال مي شود. در صورت انتخاب پست سفارشي ظرف 4 تا 7 روز كاري و پست پيشتاز ظرف 2 تا 4 روز كاري، سفارش را به دست شما خواهد رساند.

پس از ارسال بسته مي توانيد كد رهگيري را با مراجعه به بخش كاربري و مشاهده سفارش و يا بررسي ايميل تأييد ارسال، به دست آوريد.اين كد را مي توانيد در سايت در بخش پيگيري مرسولات پستي وارد كرده و از آخرين وضعيت بسته خود مطلع شويد.(اطلاعات كد رهگيري براي پست سفارشي با تأخير به روز رساتي مي شود و ممكن است دقيق نباشد.) پس از ارسال بسته مسئوليت آن بر عهده اداره پست جمهوري اسلامي ايران است بوده و كتاب جهش در اين زمينه هيچ گونه اقدامي نخواهد كرد.لذا اگر در زمان مقرر بسته شما به دستتان نرسيد، با در دست داشتن كد رهگيري به اداره پست مراجعه نماييد و وضعيت بسته خود را جويا شويد. با توجه به اينكه كليه مرسولات با بيمه ارسال مي شوند، اداره پست موظف است در صورت عدم تحويل، خسارت وارده را طبق قوانيني پست به شما پرداخت كند. براي رهگيري مرسولات مي توانيد از طريق سيستم رهگيري مرسولات پستي پيگيري نماييد.

3. آيا امكان پرداخت مبلغ سفارش در محل وجود دارد؟

پرداخت مبلغ فقط در آدرس هاي 22 گانه شهر تهران امكان پذير است. براي اين منظور لازم است ابتدا سفارش را ثبت نموده و روش ارسال را پيك موتوري انتخاب نماييد. در مرحله بعد با تماس با بخش سفارشات تلفني، موضوع را اعلام كنيد تا مسئول سفارشات با بررسي دريافت مبلغ فاكتور، به صورت پس كرايه امكان ارسال سفارش را بررسي و به شما اطلاع دهد.

4. كتاب جهش، محصولات و كتاب هاي دست دوم را نيز عرضه مي كند؟

كتاب جهش، فقط كتاب هاي نو و دست اول را از ناشرين محترم تحويل مي گيرد و مطابق سفارش ارسال مي كند و هيچ گونه فعاليتي در زمينه خريد و فروش كتاب هاي دست دوم ندارد.

5. در صورتي كه تحويل بسته پستي توسط مأمور پست امكان پذير نباشد، چه اتفاقي مي افتد؟

اگر هنگام مراجعه مأمور پست، در محل حضور نداشته باشيد، طبق قوانين پست دوباره به شما مراجعه خواهند كرد. اگر باز هم حضور نداشته باشيد، رسيدي با ذكر تاريخ مراجعه در محل قرار مي دهند تا با استفاده از آن، به اداره پست مراجعه كرده و بسته خود راتحويل بگيريد. در صورت عدم مراجعه شما به پست، به فرستنده يعني كتاب جهش، مرجوع مي شود.

تماس با ما

میدان انقلاب، ابتداي خيابان آزادي، نرسيده به جمالزاده شمالی، کوچه قائم مقام، پلاک 5

02166572100

خبرنامه