به فروشگاه جهش خوش آمدید!
جستجوی پیشرفته
مقایسه

هیچ آیتمی برای مقایسه ندارید.

سبد من 0 item(s) - 0.00

Category Navigation:

شرایط و ضوابط

شرايط و قوانين استفاده از سرويس ها و خدمات كتاب جهش

كاربر گرامي،

لطفا موارد زير را جهت استفاده از خدمات و برنامه هاي كاربردي جهش، به دقت ملاحظه فرماييد.ورود كاربران به وب سايت جهش هنگام استفاده از خدمات آن، به منزله آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و هم چنين نحوه استفاده از سرويس ها و و خدمات است. لازم به توضيح است كه ثبت سفارش در هر زمان، به معني پذيرفتن كامل كليه شرايط و قوانينكتاب جهش از سوي كاربر است. شرايط و قوانين مندرج، جايگزين كليه توافق هاي قبلي محسوب مي شود.

 

قوانين عمومي

توجه داشته باشيد كليه اصول و رويه هاي كتاب جهش، منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الكترونيك و قانون حمايت از حقوق مصرف كننده است و متعاقبا كاربر نيز موظف به رعايت قوانين مربوط به كاربر است.در صورتي كه در قوانين مندرج، رويه ها و سرويس هاي كتاب جهش در آينده تغييراتي ايجاد شود، در همين صفحه منتشر و به روز رساني مي شود و شما توافق مي كنيد كه استفاده مستمر شما از سايت، به معني پذيرش هر گونه تغيير است.


تعريف مشتري يا كاربر

مشتري يا كاربر به شخصي گفته مي شود كه با اطلاعات كاربري خود كه در فرم ثبت نام درج كرده است، به ثبت سفارش يا هر گونه استفاده از خدمات كتاب جهش اقدام نمايد.


قوانين حاكم بر خدمات كتاب جهش:

 

 1. كتاب هاي ارائه شده در سايت كتاب جهش، نو بوده و مركز نشر جهش امكان تهيه و ارسال كتاب هاي دست دوم را ندارد.
 2. قيمت كتاب ها و ديگر محصولات ارائه شده صرفا بر اساس قيمت تعيين شده توسط ناشر عرضه مي گردد و مركز نشر جهش، هيچ گونه نقشي در تعيين قيمت كتاب ها ندارد.
 3. اطلاعات ارائه شده در سايت كتاب جهش، دعوت به ايجاب مي باشد. ممكن است قيمت و ديگر مشخصات كتاب ها توسط عرضه كننده اصلي كه ناشر يا مركز پخش است تغيير نمايد. مشتري با ثبت سفارش، رضايت خود را با اين تغييرات اعلام مي دارد.
 4. كتاب هاي ارائه شده در سايت كتاب جهش، ممكن است حسب مورد، قابل ارسال نباشد. كتاب جهش تعدادي از عناوين كتاب ها را در انبار خود موجود دارد و بقيه عناوين را به صورت مستقيم از ناشر يا مراكز پخش آن كتاب، تهيه مي نمايد. تنزااما در برخي موارد ممكن است كتاب سفارش داده شده توسط شما، به هيچ عنوان توسط كتاب جهش قابل تهيه نباشد.
 5. كليه سفارشات ثبت شده، پس از دريافت تأديه پرداخت و فاكتور، آماده گرديده و ارسال مي شوند. قبل از دريافت تأديه پرداخت، هيچ سفارشي ارسال نخواهد شد.
 6. پس از پرداخت و دريافت تأديه پرداخت، سفارشات بين يك تا سه روز كاري آماده و ارسال مي شوند. در موارد خاص، ممكن است حسب درخواست مشتري و موافقت كتاب جهش، سفارش همان زمان ثبت، به مشتري ارسال شود.
 7. با دريافت تآديه پرداخت، ايميلي حاوي اطلاعات سفارش مشتري به ايشان ارسال مي گردد. در صورت عدم دريافت ايميل حاوي اطلاعات سفارش، با بخش پشتيباني تماس تماس بگيريد.
 8. مسئوليت كتاب جهش در قبال مشتريتات زمان تحويل بسته به پست است.در صورت عدم دريافت بسته، مسئوليت پيگيري از پست و دريافت خسارت بر عهده مشتري است.
 9. پشتيباني از بسته هاي نرم افزاري و يا لوح فشرده همراه كتاب ها بر عهده ناشر يا توليد كننده است. در صورت بروز مشكل، كتاب جهش مسئوليتي در اين خصوص بر عهده نمي گيرد.
 10. در صورتي كه تغيير قيمت قيمت سفارش براي شما قابل قبول نيست، همزمان با ثبت سفارش و دريافت تأديه پرداخت حتما موضوع را از طريق ايميل يا تلفن به قسمت پذيرش سفارشات كتاب جهش اطلاع دهيد. در غير اين صورت كتاب با قيمت پشت جلد براي مشتري آماده شده و امكان استرداد سفارش با كسر جريمه امكان پذير است.
 11. در صورت انصراف مشتريان از سفارش تأييد شده، 10% از مبلغ سفارش كسر گرديده و مابقي به حساب مشتري مسترد مي گردد.
 12. در صورتي كه سفارش مشتري قابل تهيه نباشد، وجه دريافت شده تماما به حساب ايشان مسترد مي گرددد مشتري مي تواند از اين وجه جهت پرداخت سفارش هاي بعدي استفاده كند و يا درخواست استرداد آن به حساب بانكي خود را در بخش حساب من وارد نمايد. استرداد وجه، مشمول هيچ هزينه اي نيست.
 13. پس از ثبت درخواست استرداد وجه، انتقال وجه بين 1 تا 4 روز كاري از طريق سيستم پايا بانك، انجام شده و شماره پيگيري آن در بخش كاربري ثبت شده و براي مشتري ايميل مي شود. مسئوليت واريز وجه به حساب مشتري بر عهده بانك گيرنده وجه بوده و در صورت بروز مشكل، پيگيري بايد توسط مشتري انجام شود.
 14. استرداد وجه به حساب مشتريان از طريق سيستم پايا و با استفاده از شماره شبا انجام مي شود. نام صاحب حساب با نام مشتري در سايت بايد تطابق داشته باشد.
 15. در صورتي كه مشتري هنگام هنگام ثبت نام، اطلاعات اشتباه وارد كرده باشد، هنگام ثبت درخواست استرداد وجه و به شرط مرجوع شدن وجه به حساب كتاب جهش، مبلغ با كسر 1000 تومان هزينه انجام انتقال مجدد به حساب كاربري مجدد در سايت منظور خواهد شد.
 16. اطلاعات مشتريان در سايت كتاب جهش، تنها براي ارائه خدمات به مشتريان مورد استفاده قرار مي گيرد و نزد كتاب جهش محفوظ مي ماند.
 17. هنگام ثبت سفارش توسط مشتري، طبق قوانين شركت پست جمهوري اسلامي ايران درج كد پستي صحيح ضروري است. در صورت عدم وارد كردن كد پستي يا ناقص و نادرست بودن آن، مشتري مسئول عدم دريافت بسته پستي است و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزينه پستي است.
 18. طبق قانون اداره پست، مأمور پست بايد براي تحويل بسته هاي پيشتاز حداقل 2 بار به آدرس مراجعه كرده و در صورت عدم حضور، گواهي در محل نصب كند تا گيرنده ظرف10 روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دريافت كند. اگر محتمل است در آدرس حضور نداشته باشيد،بهتر است بسته را با پست پيشتاز خريداري كنيد تا مسئوليت بيشتري براي تحويل بر عهده اداره پست باشد.
 19. هنگام ارسال بسته پستي، نام، كد پستي، تلفن و آدرس مشتري روي پاكت درج مي شود تا امكان تماس مأمور پست با گيرنده در مواقع ضروري فراهم باشد.
 20. بن هاي تخفيف ارائه شده به مشتريان، تنها در يك سفارش قابل استفاده هستند و در صورت برگشت سفارش به هر دليل، اين مبلغ به مشتري قابل استرداد نخواهد بود.
 21. سيستم اعتباري سايت صرفا براي پرداخت هزينه هاي سفارشات، تغيير قيمت، تسويه و بازپرداخت وجه پرداختي براي سفارشات به مشتريان طراحي گرديده است. در صورتي كه مشتري اقدام به شارژ اعتبار كرده و بدون انجام خريد، درخواست استرداد وجه نمايد، تأييد استرداد مستلزم بررسي امنيتي حساب مورد استفاده براي پرداخت و دريافت خواهد بود. بدين منظور لازم است مشخصات كارتي كه با آن پرداخت انجام شده و نام دارنده آن با شناسه كاربري سايت يكسان است به همراه مشخصات حسابي كه وجه بايد به آن مسترد شود و با شناسه كاربري عضو تطابق دارد به آدرس info@jaheshbook.com ارسال گردد.
تماس با ما

میدان انقلاب، ابتداي خيابان آزادي، نرسيده به جمالزاده شمالی، کوچه قائم مقام، پلاک 5

02166572100

خبرنامه