به فروشگاه جهش خوش آمدید!
جستجوی پیشرفته
مقایسه

هیچ آیتمی برای مقایسه ندارید.

سبد من 0 item(s) - 0.00

Category Navigation:

نمايشگاه كتاب

نمايشگاه فرانكفورت

نمایشگاه فرانفورت که از سال ۱۹۴۹ بر‌گزار می‌شود به دلیل میزان بالای تبادلات و معاملات (تجارت نشر) یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های کتاب است. در طول مدت برگزاری، نزدیک ۷٬۰۰۰ ناشر از ۱۰۰ کشور در این نمایشگاه شرکت می‌کنند و حدوداً ۲۸۶٬۰۰۰ نفر از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

این نمایشگاه ۵ روزه، در اواسط اکتبر هر سالدر نمايشگاه تجارت فرانكفورت در آلمان بر‌گزار می‌شود. ۳ روز اول آن به بازدیدکنندگان تجاری (متخصصان صنعت چاپ و نشر) اختصاص دارد و ۲ روز آخر آن به روی بازدیدکنندگان عام گشوده می‌شود. همه ساله نویسندگان، نمایندگان عرصهٔ نشر و شرکت‌های چندرسانه‌ای از سراسر جهان به منظور مذاکره و تعامل جهت دست یافتن به حقوق نشر و مجوز انتشار بین‌المللی آثارشان، عرضه و تبلیغ آثار و یافتن بازارهای جهانی، آشنایی با ناشران و عقد قراردادهای تازه در نمایشگاه کتاب فرانکفورت حضور می‌یابند. هم‌چنین هر ساله در این نمایشگاه، یک کشور به عنوان مهمان ویژه شرکت می‌کند و می‌تواند بخش‌های گوناگون ادبیاتش با بهره‌گیری از فضای نشر خاص معرفی می‌کند.

نمايشگاه لندن

نمايشگاه لندن در سال 1971 توسط كليو بينگلي و ليونل لونتال پايه ريزي شد. نمايشگاه كتاب لندن، يك نمايشگاه سالانه است كه معمولا در ماه آوريل در شهر لندن انگلستان برگزار مي شود. در حال حاضر اين نمايشگاه يكي از رويدادهاي اثرگذار صنعت نشر در سطح دنيا مي باشد و سالانه بيش از 25000 ناشر، كتاب فروش و عوامل خريد كتاب خانه ها، مؤلفين و مترجمين از 100 كشور دنيا درآن حضور مي يابند. در كنار نمايشگاه سمينارها و جلسات تخصصي مرتبط با نشر نيز برگزار مي گردد. نمايشگاه كتاب لندن از نظر حجم و اندازه محصولات ارائه شده، پس از نمايشگاه بين المللي فرانكفورت، دومين نمايشگاه مهم جهان محسوب مي شود. چنانچه "قبلهٔ ناشران، کتابفروشان، عوال خرید کتاب‌خانه‌ها، مؤلفین و مترجمین اروپا لقب گرفته است".

نمايشگاه توكيو

نمايشگاه بين المللي كتاب توكيو هر ساله در ماه جولاي، در توكيو ژاپن برگزار مي شود. اين نمايشگاه با تمركز بر ادبيات داستاني، كتاب هاي تجاري و كتاب هاي الكترونيكي و مانگا(كارتن ژاپني) برپا مي شود. در واقع نمايشگاه توكيو به عنوان شاخص ترين رويداد نشر آسيا، محل اصلي تجارت نشر براي وارد كنندگان و كتاب فروشان است. همچنين فرصت مناسبي است براي حرفه اي هاي صنعت نشر تا تجارت خود را در آسيا گسترش دهند.

نمايشگاه ابوظبي

نمايشگاه بين المللي كتاب ابوظبي كه هر ساله در ماه آوريل برگزار مي شود، از مهم ترين نمايشگاه هاي كتاب خاور ميانه است. اين نمايشگاه كه تخصصي ترين نمايشگاه كتاب در دنياي عرب است، نمايشگاه اوظبي در سال 2011، ميزبان 850 ناشر از حدود 60 كشور جهان بود. هم چنين در 4 سال گذشته نگاه ويژه اي به نشر كودك داشته است. هدف اين بخش، تشويق كودكان به كتاب خواني به عنوان فعاليتي براي لذت، كشف و يادگيري است.

تماس با ما

میدان انقلاب، ابتداي خيابان آزادي، نرسيده به جمالزاده شمالی، کوچه قائم مقام، پلاک 5

02166572100

خبرنامه